Skup aut uszkodzonych

skup aut wszystkich marek

O Nas

Jesteśmy legalną profesjonalną firmą, skupujemy pojazdy na terenie całego Mazowsza. Zapewniamy minimum formalności.
Born in 2015, the Forum claimed a Guinness Book world record by gathering over 6,000 attendees from around the globe and becoming the most massive event in business. For the first time, internationally recognized speakers came together on one stage.

Wyceń auto online

Skorzystaj z naszego formularza, a wycenimy Twoje auto zdalnie

Skup aut uszkodzonych to nasza specjalizacja. Jesteśmy legalną firmą, która w ciągu zaledwie 10 minut wyceni Twoje auto online i zaproponuje Ci najlepszą cenę na rynku.

skup samochodów uszkodzonych

Profesjonalne podejście i darmowa wycena

Zapewniamy profesjonalne podejście i darmową wycenę, co pozwoli Ci uniknąć niepotrzebnych kosztów i straty czasu. Nasz skup samochodów uszkodzonych działa szybko i sprawnie, abyś mógł szybko pozbyć się problematycznego pojazdu.

Transport oraz umowa przed przyjazdem

Oferujemy nasz własny transport, dzięki czemu nie musisz martwić się o przewóz auta. Ponadto, przed przyjazdem do Ciebie, wyślemy Ci umowę do wglądu, co pozwoli Ci na dokładne zapoznanie się z warunkami sprzedaży.

Skupujemy auta bez OC i przeglądu technicznego

Kupujemy auta bez OC, bez przeglądu technicznego, uszkodzone, sprawne, powypadkowe - bez względu na ich stan. W naszym skupie zepsutych aut dostaniesz gotówkę lub przelew ekspresowy za swoje auto.

Pomoc w skomplikowanych sytuacjach prawnych

Jesteśmy zawsze gotowi pomóc w skomplikowanych sytuacjach prawnych związanych z własnością samochodu. Możesz na nas liczyć, jeśli potrzebujesz wsparcia lub porady.

skup aut uszkodzonych

Skup aut uszkodzonych - skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Jeśli chcesz szybko i sprawnie pozbyć się swojego uszkodzonego auta, skorzystaj z naszej oferty. Skup aut uszkodzonych to najlepszy sposób na pozbycie się problematycznego pojazdu. Oferujemy najlepszą cenę na rynku, profesjonalne podejście i szybką wycenę online. Skontaktuj się z nami już dziś!

Opinie naszych
klientów

"Zdecydowanie polecam skup aut Warszawa! Sprzedałem swój używany samochód w tym miejscu i byłem zachwycony całym procesem. Przede wszystkim, cena, jaką otrzymałem za mój samochód była bardzo atrakcyjna."
Pan Piotr z Kobyłki
Renault Clio
"Wszystko poszło jak po maśle i już w kilka godzin od sprzedaży miałem pieniądze na koncie. Jeśli kiedykolwiek będę potrzebował sprzedać swój samochód, z pewnością skorzystam z usług tego skupu."
Pan Sebastian, Warszawa Młociny
Volkswagen Passat
"Pracownicy skupu byli bardzo profesjonalni i pomocni, a cały proces sprzedaży przebiegł szybko i bezproblemowo. Nie musiałem się martwić o żadne dodatkowe formalności ani o to, że ktoś będzie narzekał na stan samochodu."
Pan Maciej Krawczyk, Warszawa ul. Grójecka 
Fiat 500
Obszar działania

Warszawa i Mazowsze

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram